Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Moja pierwsza sztaluga – zajęcia dla młodych z Gminy Książki (30.07.24)

„Moja pierwsza sztaluga – zajęcia dla młodych z Gminy Książki” miała dziś swój debiut. Uczestnikami projektu jest 14 młodych artystów a zajęcia prowadzi Klaudia Rybicka. Klaudia to studentka ASP w Warszawie i mieszkanka naszej gminy. Klaudia studiuje na kierunku scenografia. Wczoraj widzieliśmy kilka prac Klaudii z jej bogatych zbiorów i aż dech zapiera co to za talent.

Wy też będziecie mogli obejrzeć prace Klaudii podczas wystawy, którą planujemy zorganizować we wrześniu. Na wystawie będzie można też zobaczyć prace uczestników warsztatów.

Warsztaty realizowane są ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie na które grupa nieformalna Entuzjaści Kultury pod patronatem biblioteki otrzymała dofinansowanie w kwocie 4300 zł.

Przed nami jeszcze trzy dni pracy warsztatowej.

Serdecznie dziękujemy partnerowi naszego projektu Gminny Ośrodek Kultury w Książkach za udostępnienie sali, sprzętu i pomocy w organizacji. Bez Was nie udałoby się nam zorganizować tego przedsięwzięcia.

Informacja Facebook Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach.