Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Moja pierwsza sztaluga – zajęcia dla młodych z Gminy Książki (31.07.24)

Oto relacja z drugiego dnia warsztatów „Moja pierwsza sztaluga – zajęcia dla młodych z Gminy Książki” realizowanego przez grupę nieformalną Entuzjaści Kultury pod patronatem biblioteki.

Uczestnikami projektu jest 14 młodych artystów a zajęcia prowadzi Klaudia Rybicka. Klaudia to studentka ASP w Warszawie i mieszkanka naszej gminy. Klaudia studiuje na kierunku scenografia.

Warsztaty realizowane są ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie na które otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 4300 zł.

Serdecznie dziękujemy partnerowi naszego projektu Gminny Ośrodek Kultury w Książkach za udostępnienie sali, sprzętu i pomocy w organizacji. Bez Was nie udałoby się nam zorganizować tego przedsięwzięcia.

Informacja Facebook Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach.