Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Wernisaż malarski „Moja pierwsza sztaluga” i koncert jazzowy Darek Zaleśny Torun Young Power Orchestra (12.09.24)

Cóż to był za emocjonujący wieczór 🥰🥳🎷🎻🎤🎹🎨.

Wczoraj odbył się w Gminny Ośrodek Kultury w Książkach wernisaż malarski uczestników projektu”Moja pierwsza sztaluga – warsztaty malarskie dla młodych z Gminy Książki” oraz prac @Klaudia Rybicka, która prowadziła warsztaty.

Klaudia jest studentką ASP w Warszawie na kierunku scenografiiteatralna i filmową. Jest absolwentką Liceum Plastycznego w Bydgoszczy. Na wernisażu można było obejrzeć jej prace oraz ilustracje do książek. Bezsprzecznie Klaudia to nasza lokalna duma, utalentowana, wrażliwa a dodatkowo chce dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami.

Sami uczestnicy projektu to dzieciaki uzdolnione, pracowite i twórcze. Jesteśmy z nich dumne ze tak ciężko pracowały i rozwijały swoje umiejętności. Bez wątpienia nasza mała lokalna społeczność obfituje w twórców.

Wernisaż uświetnił koncert jazzowy Darek Zalesny Torun Young Power Orchestra. Ależ to był koncert. 🎷🎻🎤🎹

projekt dofinansowany ze środków Działaj Lokalnie Polsko-

Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademie Rozwoju Filantropii w Polsce i Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie.

Realizowany wspólnie z Grupą nieformalna Entuzjaści Kultury oraz niezawodnym Gminnym Ośrodkiem Kultury w Książkach

Informacja Facebook Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach