Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Gminny Dzień Seniora (18.09.24)

🌼 Gminny Dzień Seniora 2024 🌼

18 sierpnia odbył się IV Gminny Dzień Seniora

To piękne święto zorganizowane z myślą o naszych starszych mieszkańcach przyciągnęło wielu uczestników, a program obfitował w rozmaite atrakcje.

Spotkanie rozpoczęło się od występów najmłodszych – dzieci z przedszkola zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, zachwycając zgromadzonych seniorów radosnymi piosenkami i tańcami.

Następnie pojawiła się grupa taneczna Zumba Kids, a po emocjonujących występach przyszedł czas na poczęstunek.

Na zakończenie pełnego radości dnia, gościem specjalnym był góral Szczepan, który uraczył nas wspaniałym koncertem. Jego góralskie melodie wprowadziły wszystkich w wyjątkowy nastrój, tworząc niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Gminny Dzień Seniora to nie tylko czas radości, ale również dowód na to, jak ważne są relacje międzyludzkie i wspólne chwile.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie w przyszłym roku! ❤️

Informacja Facebook Gmina Książki