Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Moja pierwsza sztaluga – zajęcia dla młodych z Gminy Książki (02.08.24)

W piątek zakończyliśmy warsztaty malarskie ” Moja pierwsza sztaluga – warsztaty malarskie dla młodych z gminy Książki”. Prowadzone przez Klaudię Rybicką, mieszkankę naszej Gminy a obecnie studentkę ASP w Warszawie.

te cztery dni to był bardzo twórczy czas. Byliśmy pod wrażeniem skupienia uczestników. Widzieliśmy jak chętnie dzieciaki przyjmują rady od Pani Klaudii i ich prace przechodzą metamorfozę.

Bez wątpienia widzimy już kilka talentów i jesteśmy pod wrażeniem.

Pani Klaudia starała się wszystkim służyć radą i wskazówkami. A grupa była liczna bo 15 osobowa.

Dzieciaki są zachwycone umiejętnościami Pani Klaudii i chętnie korzystają z jej rad.

Nie wyobrażamy sobie żeby za rok te zajęcia mogły się nie odbyć. Planujemy jednak stworzyć mniejsze grupy z podziałem na wiek, dla większego komfortu uczestników i prowadzącego warsztaty.

Prace uczestników projektu oraz prace Klaudii będziecie mogli zobaczyć podczas wystawy, którą planujemy zorganizować we wrześniu.

Warsztaty realizowane są ze środków programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Stowarzyszenia Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie na które grupa nieformalna Entuzjaści Kultury pod patronatem biblioteki otrzymała dofinansowanie w kwocie 4300 zł.

Serdecznie dziękujemy partnerowi naszego projektu Gminny Ośrodek Kultury w Książkach za udostępnienie sali, sprzętu i pomocy w organizacji. Bez Was nie udałoby się nam zorganizować tego przedsięwzięcia.

Informacja Facebook Gminna Biblioteka Publiczna w Książkach.