Archiwum 2024 News

Wernisaż malarski „Moja pierwsza sztaluga” i koncert jazzowy Darek Zaleśny Torun Young Power Orchestra

Kochani wspólnie z Gminny Ośrodek Kultury w Książkach zapraszamy na wernisaż malarski uczestników projektu „Moja pierwsza sztaluga” oraz prac Klaudii Rybickiej, studentki ASP w Warszawie. Klaudia prowadziła warsztaty z naszymi dzieciakami i młodzieżą, jest również mieszkanką naszej gminy.
Wernisaż uświetni koncert jazzowy Darek Zaleśny Torun Young Power Orchestra.
wstęp jest bezpłatny.

Serdecznie Was na to wydarzenie zapraszamy.

Jeśli nigdy nie słyszeliście koncertu jazzowego przyjdzcie na pewno się nie zawiedziecie. Będą też dziewczęta na smyczkach. Sama miałam przyjemność słuchać jak zespołu w maju. To niezapomniane przeżycie.

Koncert i wernisaż realizowany w ramach projektu „Moja pierwsza sztaluga – warsztaty malarskie dla młodych z Gminy Książki ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w LisewieKuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie.