Archiwum 2024 Galerie zdjęć

Wystawa Ludzie z Pasją (21.08.24)

Dzisiaj zainaugurowana została wystawa „Ludzie z Pasją” realizowana w ramach projektu „Żyć z pasją…” dofinansowanego ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Lokalnych w Lisewie. Bez wątpienia nie można przejść obojętnie obok tak przepięknych prac autorów wystawy – Wiktorii Sobieraj, Wiktorii Sołowiej oraz Karoliny Sołowiej. Dopełnieniem a jednocześnie bardzo ważnym elementem uzupełniającym wystawę jest niewielka część zbiorów historycznych Macieja Sachy. Cieszymy się i doceniamy, że w Książkach mamy młodych mieszkańców, którzy tak jak mówi tytuł projektu – żyją z pasją.

Wystawę można zwiedzać do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00. Zapraszamy!